Betania

Rozpoczęcia roku formacyjnego 2019/2020

W Poniedziałek 16 września z radością i błogosławieństwem nowego proboszcza Ks. Stanisława Słowińskiego rozpoczęliśmy rok formacyjny 2019/2020. Wszystkich poszukujących głębszego poznania bożych prawd zapraszamy do naszej Betanii. Polecamy Waszym modlitwom dni skupienia, które będziemy przeżywać już w ten weekend (21-22 września).

Podobne wpisy

Uroczystość NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

<p>Uroczystość NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA</p> <p>Czytanie z Listu Świętego Pawła Apostoła do Rzymian </p> <p>Rz 5, 5b-11</p> <p>Bracia:</br> Miłość Boża rozlana jest w sercach naszych przez Ducha Świętego, który został nam dany. Chrystus bowiem umarł za nas, jako za grzeszników, w oznaczonym czasie, gdy jeszcze byliśmy bezsilni. A nawet za człowieka sprawiedliwego podejmuje się ktoś

Czytaj dalej »

Święty Jan Chrzciciel

Benedykt XVI Jan Chrzciciel i solidarność Kościoła Anioł Pański, 24 czerwca 2012 r. Drodzy bracia i siostry! Dzisiaj, 24 czerwca, obchodzimy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Jan Chrzciciel jest jedynym świętym, z wyjątkiem Najświętszej Maryi Panny, którego narodziny obchodzone są w liturgii, a to dlatego, że są one ściśle związane z tajemnicą wcielenia Syna Bożego.

Czytaj dalej »

Dodaj swoją intencję modlitewną